INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti na pozici Inženýr kvality ve výrobní společnosti a aktivně pracujete s nástroji kvality? Domluvíte se anglickým jazykem? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, která si váží svých zaměstnanců, přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝR KVALITY (30 - 35.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nové projekty na úseku kvality
  • aktivní komunikace se zahraničními zákazníky
  • řešení případných reklamací, tvorba nápravných opatření
  • tvorba, správa a aktualizace příslušné dokumentace
  • účast při auditech, aktivní práce s nástroji kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxe v oblasti kvality min. 1 rok
  • komunikativní znalost AJ
  • alespoň teoretickou znalost nástrojů kvality nebo chuť se do této oblasti zapracovat
  • samostatnost, časová flexibilita

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • precizní proškolení - co neumíte, to Vás naučíme
  • týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
  • možnost dalšího odborného rozvoje
  • nástup IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Jihočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.