QUALITY ENGINER (38 - 48.000 KČ)

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

Máte zkušenosti na pozici Inženýr kvality ve výrobní společnosti a aktivně pracujete s nástroji kvality? Domluvíte se anglickým jazykem? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnosti společnost, která si váží svých zaměstnanců, přijme novou posilu do týmu na pozici QUALITY ENGINER (38 - 48.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nové projekty na úseku kvality
  • aktivní komunikace se zahraničními zákazníky
  • řešení případných reklamací, tvorba nápravných opatření
  • tvorba, správa a aktualizace příslušné dokumentace
  • účast při auditech, aktivní práce s nástroji kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ s technickým zaměření, obor kvality velkou výhodou
  • prokazatelnou praxi na oddělení kvality ve výrobní společnosti (elektro, plasty nebo strojírenská výroba)
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • samostatnost, chuť učit se nové věci
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • precizní proškolení - co neumíte, to Vás naučíme
  • týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
  • možnost dalšího odborného rozvoje
  • nástup IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko