KOORDINÁTOR SKLADU

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Máte dokončené středoškolské vzdělání a zkušenosti s vedením skladu, ideálně ve výrobní firmě? Zvládnete se domluvit anglicky nebo německy, alespoň v běžné konverzaci? Dokážete vést a motivovat podřízené? Určitě nám zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost vyhlásila výběrové řízení na pozici: KOORDINÁTOR SKLADU

Pracovní náplň

  • řízení týmu ve skladu
  • zodpovědnost za chod sklad
  • kontrola skladových zásob
  • spolupráce s výrobou a logistikou
  • realizace inventur

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • středně pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny
  • dobré logické myšlení a schopnost vést podřízené

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • možnost vzdělávacích kurzů
  • podporu kariérního a osobního růstu

  • místo výkonu práce: okres Chrudim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.