VEDOUCÍ LOGISTIKY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

od 80000 Kč

Toužíte změnit práci, protože hledáte novou výzvu? Chcete se podílet na nápravě stávající situace? Nebojíte se překážek? Mluvíte anglicky nebo německy a chcete jazyk využívat? Stačí odpovědět na tento inzerát! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Vedení oddělení logistiky
  • Zodpovědnost za logistické procesy
  • Zpracování dat pro KPI zaměstnanců
  • Komunikace se zákazníky
  • Návrhy na finanční úspory a investice

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti na podobné pozici
  • Angličtinu nebo Němčinu na dobré komunikativní úrovni
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Volnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Telefon a počítač
  • Stravenky
  • Školení

  • Místo výkonu práce: okres Chrudim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.