IT SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

30000 - 42000 Kč

Baví Tě IT práce všeho druhu? Máš praxi jako IT správce a znalost HW? Ovládáš angličtinu na pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Tebe! IT SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Podpora interních uživatelů společnosti
  • Příprava, konfigurace, instalace IT vybavení
  • Práce s helpdesk systémem (řešení požadavků)
  • Občasná komunikace na mezinárodní úrovni

Co požadujeme?

  • Praxi na pozici IT správce/administrátor
  • Znalost OS Windows (instalace, konfigurace)
  • Znalost HW (koncové stanice), LAN, IP
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • 23 dní dovolené
  • Sick days, občasný home office
  • Odborná vzdělávání, certifikace
  • Stravenky
  • Pololetní osobní bonusy
  • Příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Brno, Bratislava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.