ANALYTIK PROCESŮ

Jste analytik, který má zkušenosti s nastavením systému, sběrem dat z výrobního procesu a s neustálým zlepšováním procesů ve výrobě? Umíte programovat v jazyku C a pracovat s SQL databází? Chcete pracovat v jedné z nejvýznamnějších společnostech v Jihomoravském kraji? Tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat jako ANALYTIK PROCESŮ!

Pracovní náplň

  • Nastavení systému sběru dat z výrobního procesu
  • Zpracování a využití data pro neustálé zlepšování
  • Navrhování zlepšovacích aktivit
  • Optimalizace informačního systému
  • Aktivní účast na projektech
  • Programování např. v jazyku C
  • Práce s minitab, SQL databází

Co požadujeme?

  • VŠ, strojírenský nebo IT obor
  • Umění pracovat s SQL databází a programovat v jazyku C
  • Znalost neustálého zlepšování procesů ve výrobě
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Analytické myšlení a flexibilitu

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvky na pojištění
  • Moderní společnost
  • Příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.