INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

Získali jste alespoň krátkou praxi v automotive a chcete se rozvíjet v oblasti zákaznické kvality a mít možnost využití a zdokonalení německého jazyka? Pak právě VÁM nabízíme jedinečnou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY – AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení standardů kvality u přidělených projektů a zákazníků
  • zodpovědnost za spokojenost svěřených zákazníků
  • dohled nad zajištěním zákaznických požadavků
  • řešení reklamací a jejich správa v zákaznických portálech
  • účast na jednání u zákazníků

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání (technický směr/kvalita)
  • praxi v automotive
  • orientaci v systému kvality - ISO/TS16949, VDA 6.3
  • NJ min. úroveň B2
  • MS Office
  • ŘP sk. B
  • technické myšlení, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje
  • odměny za pravidelnou docházku a pracovní výročí
  • dodatkovou dovolenou dle odpracovaných let
  • příspěvek na stravování a dojíždění
  • pracoviště Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.