ROBOTIK BRNO

Jste flexibilní člověk, který hledá akční a zajímavou práci? Je Vaše profesní zaměření oblast programování průmyslových robotů? Nebráníte se služebním cestám? Pokud ANO, tak jste ten pravý/á, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost přijme šikovné kandidáty na pozici ROBOTIK BRNO

Pracovní náplň

  • programování offline i online
  • uvádění zařízení do provozu a jejich testování
  • spolupráce při přípravě a konstrukci nových projektů
  • spolupráce při tvorbě technické dokumentace
  • podílení se na instalacích
  • služební cesty po ČR i do zahraničí

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání v oboru elektro případně strojírenství
  • přehled v oblasti průmyslové automatizace podmínkou
  • anglický jazyk minimálně A2 (komunikace a reporty pouze v anglickém jazyce)
  • řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
  • znalost MS Office
  • flexibilitu – ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • stabilitu mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • nástup ihned nebo dohodou