SEŘIZOVAČ A OBSLUHA LISU

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Máte strojírenské vzdělání a zkušenosti s údržbou strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a vítáte možnost práce na směny? Jste manuálně zručný a umíte využívat základní měřidla? Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Semily, hledá do svých řad kandidáta na pozici SEŘIZOVAČ A OBSLUHA LISU.

Pracovní náplň

  • Seřizování lisovacího stroje (kov)
  • Údržba a seřizování
  • Jednoduché opravy lisu
  • Korekce a práce s měřidly

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojírenského zaměření
  • Zkušenosti s údržbou strojů
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Roční odměny
  • Příspěvek na sport a kulturu

  • Místo výkonu práce je v okrese Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.