PROGRAMÁTOR C#

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste absolventem, který chce růst a rozvíjet svoje schopnosti v jazyce C#? Rádi byste se podíleli na zajímavých zahraničních projektech? Chcete rozvíjet svoje znalosti v oboru elektroenergetiky? Zašlete nám Vaše CV! PROGRAMÁTOR C#

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba systémů na řízení a správu IS
  • Práce v databázi Oracle
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce na zahraničních projektech

Co požadujeme?

  • Zkušenost s programováním v jazyce C/C++/C#
  • Znalost operačního systému Windows nebo Linux
  • Schopnost práce v týmu
  • Samostatnost a kreativitu

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.