Java programátor revolučního produktu

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

Chceš být součástí vývoje nové generace produktů velké mezinárodní společnosti? Rád se vzděláváš a chceš pracovat s nejnovějšími technologiemi? Zakládáš si na testování a kvalitním kódu jako my? Pošli své CV a já se ozvu!

Pracovní náplň

  • Vývoj SW v jazyce Java
  • Spolupráce s dalšími vývojáři napříč týmem
  • Agilní vývoj podnikových a webových aplikací
  • Psaní potřebné dokumentace spojené s vývojem
  • Neustálé vzdělávání se v nových technologiích a frameworcích

Co požadujeme?

  • Znalost Java EE
  • Znalost OOP
  • Zkušenost s Unit testy
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Chuť pracovat s webovými technologiemi výhodou, ne podmínkou

Co nabízíme?

  • Inovativní projekt s energií start-upu
  • 23 dní dovolené + 2dny placeného volna + 2 sickdays
  • 100Kč stravenky
  • Mobilní telefon + Notebook
  • Rozsáhlou podporu vzdělávání

  • Místo pracoviště: Brno