SKLADOVÝ VEDOUCÍ (SMĚNNÝ PROVOZ)

Úspěšná zahraniční společnost obsazuje pracovní pozici SKLADOVÝ VEDOUCÍ (SMĚNNÝ PROVOZ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za svěřené oddělení a jeho pracovníky
  • Technické a organizační zajištění provozu směny, spolupráce na zajištění personálních kapacit (organizace pracovní doby, docházky, apod.)
  • Plnění provozních cílů (výkonnost a chybovost pracovníků)
  • Zaškolení zaměstnanců (ve spolupráci s trenéry) a jejich rozvoj
  • Podíl na vedení týmu a podávání návrhů na řešení disciplinárních záležitostí
  • Hodnocení členů týmu a dohled nad dodržováním procesů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Znalost práce na PC (MS Excel, emaily)
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Odolnost proti stresu, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Zajímavou a perspektivní pracovní příležitost
  • Mzdové ohodnocení včetně ročního bonusu
  • Placené přesčasy
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolenou navíc

  • Pracoviště v okrese Plzeň-sever