TEST ANALYST

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Máte zkušenosti s tvorbou testů? Čtení kódů v jazyce C# nebo Java Vám není cizí? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti? Neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za tvorbu a plánování testovací činnosti
  • Provádění ad-hoc testů
  • Prezentování výsledků na poradách týmu
  • Spolupráce s Vývojáři a Konzultanty řešení
  • Komunikace se Systémovými inženýry

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Relevantní praxe na obdobné pozici
  • Schopnost porozumět kódu v jazyce C# nebo Java
  • Schopnost čtení jazyka SQL - výhodou
  • Zkušenosti s automatizovaným testováním - výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Flexibilní pracovnoí doba
  • Hrazené obědy ve vybraných restauracích
  • Roční bonusy
  • Zvýhodněné ceny firemních produktů
  • Zvýhodněný mobilní tarif

  • Pracoviště: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.