MANAŽER ÚDRŽBY A SERVISU S NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 44999 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Zodpovídali jste za oddělení údržby a servisu? Umíte rozdělit práci a nebojíte se zodpovídat za její výsledek? Mluvíte německy a chcete jazyk aktivně využívat? Máte přirozenou autoritu a umíte jednat s lidmi? Hledáme Vás! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá posilu na pozici: MANAŽER ÚDRŽBY A SERVISU S NJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za procesy výroby a zajištění podmínek
  • Organizace práce podřízených
  • Podílení se na projektech a projektovém vedení
  • Zodpovědnost za vytížení elektroservisu a pohotovosti
  • Zajištění oprav budov a dalších objektů

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • Komunikativní znalost němčiny - podmínkou