VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Jste středoškolák či vysokoškolák s dobrým technickým myšlením a zdravým selským rozumem? Rádi něco stále vylepšujete a máte v sobě přirozenou autoritu? Pracujete již dlouho jako inženýr kvality ve výrobní společnosti a toužíte po kariérním posunu? Pak jste pravděpodobně kandidát, kterého hledáme! Nadnárodní výrobní společnost s dobrou pověstí Vám nabízí příležitost zúčastnit se výběrového řízení na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • vedení oddělení kvality ve výrobní společnosti
  • kontrola a motivace podřízených zaměstnanců
  • zpracovávání zákaznických reklamací
  • řešení interních kvalitativní problémů

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • schopnost domluvit se anglicky nebo německy
  • dostatek zkušeností nasbíraných ve výrobní firmě
  • znalost norem ISO 9001 a 14001
  • motivaci pro neustálé zlepšování procesů

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • pitný režim zdarma
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové