HR BUSINESS PARTNER SENIOR

Máte zkušenosti z interního HR ve výrobní společnosti? Chcete se profesně posunout a pracovat na zajímavých projektech? Hovoříte anglickým jazykem? Pakliže ano, tak na nic nečekejte a zašlete nám co nejdříve svůj životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: HR BUSINESS PARTNER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce při náboru pracovníků ve středním a vyšším managementu
  • nastavování benefitního systému a mzdové politiky
  • rozvoj a motivace pracovníků
  • zajišťování vzdělávání
  • reporting
  • příprava budgetu spolu s vedením společnosti
  • občasné služební cesty

Co požadujeme?

  • praxi z interního HR na odbobné pozici podmínkou
  • aktivní přístup a schopnost prosazovat změny
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni - komunikace s centrálou
  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oblasti personalistky
  • analytické myšlení a odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavou pracovní náplň a práci v mezinárodním prostředí
  • příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
  • notebook, smart phone
  • roční bonusy
  • profesní růst

  • místo výkonu práce Uherskohradišťsko