VÝROBNÍ MISTR

Neaktivní nabídka

od 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z pozice mistra ve výrobě a hledáte novou pracovní výzvu? Chcete pracovat přímo v Praze pro významnou výrobní společnost? Ano? V tom případě pro Vás máme velmi zajímavou pracovní příležitost! Mezinárodní výrobní společnost působící v oboru Potravinářství hledá nového parťáka do týmu na pozici: VÝROBNÍ MISTR (OD 28 000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu pracovníků ve výrobě
  • koordinace práce dle požadavků zákazníků
  • plánování směn podřízeným a vedení personální agendy
  • dohled na dodržování plánů výroby a stanovených termínů

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání technického směru
  • zkušenosti z pozice mistra ve výrobě alespoň 2 roky
  • komunikativnost a manažerské schopnosti
  • praxi z potravinářské výroby VELKOU VÝHODOU

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost ubytování na ubytovně
  • místo výkonu práce: Praha