KONZULTANT CRM SYSTÉMU

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti se CRM systémem a SQL reporting Vám není cizí? Rádi byste aktivně využili svoje znalosti anglického jazyka? Chtěli byste se podílet na úspěchu mezinárodní společnosti se stabilním zázemím? Potom hledáme právě Vás! KONZULTANT CRM SYSTÉMU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajišťování komunikace se zákazníky
  • Analýza business procesů a obchodních požadavků
  • Zajišťování technických řešení CRM systému
  • SQL reporting
  • Aktivní využití anglického jazyka

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ IT nebo ekonomického zaměření
  • Dobrou znalost SQL Server Reporting Services
  • Znalost CRM systémů (MS Dynamics CRM výhodou)
  • Analytické myšlení
  • Ochotu občasného cestování po Evropě

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Propracovaný systém školení
  • Jazykové kurzy
  • Kariérní růst
  • Mobilní telefon a notebook dle výběru v rámci budgetu

  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.