MANAŽER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pohybujete se už delší dobu v oblasti plánování výroby? Hledáte novou příležitost na pozici MANAŽER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY na Vysočině? Jste zběhlý v komunikaci v angličtině a máte praxi s vedením lidí? Umíte si prosadit svůj názor a vhodně argumentovat? Rád zlepšujete procesy a kontrolujete plnění plánů? Pak hledáme právě Vás! Stabilní mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení týmu úseku plánování
  • Zodpovědnost za plnění plánů a kontrola skladových zásob
  • Kontrola spokojenosti zákazníků a plnění dodávek
  • Optimalizace zásob a výroby, plnění KPI
  • Práce v SAPu
  • Tvorba kalkulací, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření, logistika výhodou)
  • Praxi na vedoucí pozici v plánování, logistice
  • Zkušenost s vedením týmu podmínkou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost práce v SAPu
  • Schopnost pracovat pod stresem

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující mzdové ohodnocení s bonusy
  • Příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
  • Možnost pružné pracovní doby, dovolenou navíc
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Vysočina