ELEKTROÚDRŽBA

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Baví Vás opravy, údržba, seřizování strojů a řešení vzniklých závad? Jste technicky zdatný a manuálně zručný? Máte vzdělání a praxi v oblasti elektrotechniky a platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. §6? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost sídlící v Plzni hledá zaměstnance na pozici: ELEKTROÚDRŽBA

Pracovní náplň

  • elektroúdržba strojů a strojních zařízení
  • podílení se na preventivní i nárazové údržbě
  • zapojení elektrické instalace strojů a zařízení dle dokumentace od výrobce
  • asistence při nájezdu nových výrob
  • pravidelná údržba strojů a zařízení dle předem stanoveného plánu
  • řešení problémů spojených se servisní činností

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání nebo vyučení v oboru elektrikář
  • praxi v oboru a platnou vyhlášku 50/78 Sb.§ 6
  • znalost výrobního prostředí
  • pracovitost, svědomitost

Co nabízíme?

  • práci ve společnosti, která má dobré jméno
  • dlouhodobou spolupráci a možnost profesního růstu
  • dotované stravování ve firemní kantýně
  • možnost nástupu ihned