PRODUCTION PLANNER S AJ

Neaktivní nabídka

29000 - 34000 Kč

Jste člověk s velkou chutí do práce? Máte praxi z výrobní společnosti a chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Ovládáte anglický jazyk a máte zkušenost s plánováním výroby? Pak jste to právě Vy, koho hledáme na pozici PRODUCTION PLANNER S AJ na Vysočině! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: PRODUCTION PLANNER S AJ (29-34.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za převzetí objednávek od zákazníků
  • vytváření plánů výroby
  • sledování aktuálních stavů a kontrola výroby
  • pravidelná práce s interním systémem
  • spolupráce s obchodním oddělením a logistikou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojní, logistika,..)
  • min. 2 roky praxe na pozici plánovače výroby
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • odolnost vůči stresu a flexibilitu
  • aktivní přístup a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • práci v příjemném kolektivu
  • příspěvek na dojíždění
  • firemní akce
  • odborné vzdělávání
  • mobil i k soukromým účelům
  • místo výkonu práce: Vysočina