LOGISTIK

Neaktivní nabídka

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte praxi v logistice a chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti, kde uplatníte anglický jazyk? Pokud ano, tak právě hledáme Vás do našeho týmu.

Pracovní náplň

  • Zajištění přepravy po EU a i mimo EU
  • Příprava dokumentů, zadávání dat do systémů
  • Denní komunikace se zákaznickým servisem, dopravci a ostatními odděleními
  • Kontrola faktur a agendy celního odbavení
  • Řešení stížností zákazníků

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v logistice, expedici, dopravě a plánování přeprav
  • Vzdělání v oboru a znalost celní problematiky výhodou
  • Anglický jazyka na pokročilé úrovni
  • Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, logické myšlení a odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu
  • Placené přesčasy nebo možnost náhradního volna
  • Vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
  • Volné vstupenky do divadel a na fotbalové utkání
  • Dovolenou navíc, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Další informace

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.