SUPERVIZOR LABORATOŘE ANALÝZY POTRAVIN

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vysokoškolské vzdělání a jste zaměřeni na chemii v potravinářství? Máte manažerské zkušenosti z laboratoře a hledáte změnu? Jste komunikativní týmoví hráči, kteří se domluví anglicky? Máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost ve významné mezinárodní společnosti se sídlem v Praze, která hledá vedoucího pracovníka. SUPERVIZOR LABORATOŘE ANALÝZY POTRAVIN (OD 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za chod laboratoře analýzy potravin
  • řízení týmu pracovníků a jejich odborná podpora
  • zpracování dokumentace pro podporu investic
  • dohled nad dodržováním kvality a platných norem
  • koordinace činnosti pracovníků a jejich školení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání se zaměřením na chemii v potravinářství
  • zkušenosti z manažerské pozice v laboratoři
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • otevřenou mysl a prozákaznický přístup
  • spolehlivost, flexibilitu a zájem o další rozvoj

Co nabízíme?

  • zajímavou pozici na HPP pro mezinárodní společnost
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Praha