KONSTRUKTÉR VÝVOJE

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenosti s vývojem a zajímáte se oblast mechatronických systémů? Chcete se podílet na významných zahraničních projektech? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Stabilní společnost působící v oblasti výroby elektronických sestav, zařízení a systémů obsazuje pozici: KONSTRUKTÉR VÝVOJE

Pracovní náplň

  • vývoj/konstrukce mechatronických zařízení
  • konstruování ve 2D a 3D
  • vypracování příslušné dokumentace
  • úzká spolupráce s elektrotechnickým oddělením
  • podpora při zavádění do výroby, zkoušení prototypů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • praxi v oblasti vývoje alespoň 3 roky
  • schopnost dorozumět se anglicky nebo německy
  • velmi dobrou znalost některého z CAD programů
  • znalosti konstruování plastových či plechových dílů

Co nabízíme?

  • práci v silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení + roční prémie
  • pět týdnů dovolené
  • přístup k moderním technologiím
  • možnost jazykového vzdělávání v pracovní době

  • místo výkonu práce: okres Karviná

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.