VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉ KVALITY S NJ

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

Hledáme schopného managera a odborníka z oblasti kvality se znalostí německého jazyka! Pokud máte víceleté pracovní zkušenosti v automobilovém průmyslu, ideálně na pozici Plant Quality Manager, praktické znalosti nástrojů kvality, máte mezinárodní smýšlení a jste vůdčí osobnost, neváhejte a přihlaste se. Hledáme právě Vás na pozici: VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉ KVALITY S NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení oddělení kvality ve výrobním závodě
  • sledování technických, kvalitativních a obecných požadavků zákazníka a jejich přenos do firmy
  • zajištění zákaznické spokojenosti
  • vyhodnocování a příprava reportů
  • spolupráce s oddělením řízení dodavatelů
  • příprava a provádění interních a externích auditů
  • zodpovědnost za zajištění nápravných opatření k zákaznickým reklamacím ve formě 8D reportů
  • zodpovědnost za monitoring spokojenosti zákazníků při sledování ppm z 0km a pole

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - výhodou je technické zaměření
  • prokazatelnou zkušenost v oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost německého jazyka (výhodou je angličtina)
  • manažerské, organizační, komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost samostatné, ale i týmové práce

Co nabízíme?

  • prostředí mezinárodní společnosti
  • výkonnostní prémie
  • prémie za řádnou docházku, pracovní výročí
  • dovolenou 4 týdny + dovolená navíc dle odpracovaných let
  • příspěvek na dopravu

  • lokalita: Plzeňsko