OBCHODNÍK – SLUŽBY V OBLASTI REKLAMY

Neaktivní nabídka

14000 - 60000 Kč

Chcete se potkávat s výsledky své práce doslova na každém rohu? Hledáte časově flexibilní práci, která Vám umožní si ovlivnit výši svého výdělku? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Společnost nabízející kompletní portfolio služeb v oblasti venkovní reklamy posiluje svůj obchodní tým o pozici OBCHODNÍK – SLUŽBY V OBLASTI REKLAMY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání nových zákazníků se zájmem o venkovní reklamu
  • navazování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • vyjednávání podmínek jednotlivých zakázek
  • komunikace se zákazníkem po celou dobu realizace zakázky
  • práce s databází realizovaných projektů a interním CRM systémem
  • administrativa spojená s jednotlivými obchodními případy

Co požadujeme?

  • zkušenosti s vyhledáváním nových zákazníků
  • středoškolské vzdělání
  • dynamickou a komunikativní osobnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • propracovaný systém provizí a doplňkových bonusů
  • spolupráci na živnostenský list / hlavní pracovní poměr
  • prostor pro rozvoj vašich obchodních dovedností
  • zázemí kanceláře v Praze nebo Brně