APLIKAČNÍ TESTER (40 - 45 000,-Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Chceš odstartovat svoji kariéru ve společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru? Ovládáš základy programování? Jsi analytický typ, který pomocí testování nalezne to, co není správně? Pokud ano, pošli mi své CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • testování aplikací
  • analýza funkčnosti aplikace
  • tvorba testovacích scénářů a příprava dat
  • automatizace testů
  • spolupráce s týmem

Co požadujeme?

  • základní znalost programování v JavaScript, .NET nebo C#
  • základní znalost jazyka SQL
  • základní orientaci v práci s databázemi (Oracle, MS SQL nebo DB2)
  • znalost práce s operačními systémy (Windows, Linux) výhodou
  • zkušenosti s automatizovaným testováním výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • systém Cafeterie
  • jazykové a různé vzdělávací kurzy a workshopy
  • možnost občasného homeoffice
  • občerstvení na pracovišti (každý den čerstvé ovoce)
  • příjemné pracovní prostředí (fotbálek, relax zóna, šipky)

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.