SPECIALISTA NÁKUPU / LOGISTIKY S AJ A NJ

mzdové ohodnocení

Ostrava

Orientujete se v oblasti nákupu? Jste osobnost hledající nové výzvy s chutí pracovat na významných projektech? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní společnost působící v Ostravě hledá do svého týmu posilu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU / LOGISTIKY S AJ A NJ

Pracovní náplň

  • odhalování problémů v nákupním procesu
  • podílení se na zlepšování interních procesů
  • tvorba projektových plánů
  • zpracovávání dat, reporting
  • denní komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost procesů dodavatelského řetězce
  • komunikativní úroveň německého jazyka a znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • schopnost analytického myšlení a řešení problémů
  • výborné prezentační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu
  • možnost firemního vzdělávání

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.