OBCHODNÍ MANAŽER - DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

Jste šikovný obchodník, který si rád buduje dlouhodobé vztahy se zákazníky? Obchodoval jste ideálně s větším technologickým celkem či stroji? Pak si nenechte tuto zajímavou pozici utéct! Dodavatel dřevoobráběcích strojů hledá posilu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER - DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových zákazníků na českém a slovenském trhu
  • navazování vztahů se zákazníky
  • prodej dřevoobráběcích strojů a linek
  • služební cesty
  • komunikace v rámci obchodního týmu a s dodavateli

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • zkušenost s prodejem strojních celků
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • ochotu cestovat (ČR, případně Slovensko, občas cizina)
  • komunikativnost, schopnost navazovat dlouhodobé vztahy se zákazníky
  • řidičský průkaz sk. B
  • příjemnou a samostatnou osobnost

Co nabízíme?

  • nadstandartní mzdové ohodnocení včetně ročních bonusů
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • možnost práce formou home office
  • notebook, mobilní telefon
  • zaškolení v Itálii
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • kancelářské zázemí v Brně