PROCESS ENGINEER – ABSOLVENTI

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Jsi absolventem techniky a je ti blízký pojem procesní inženýrství? Orientuješ se dobře ve výkresové dokumentaci a nebojíš se angličtiny? Poohlížíš se po práci, kde bys nasbíral cenné zkušenosti a láká tě automotive prostředí? Potom na pozici PROCESS ENGINNER – ABSOLVENTI hledáme právě Tebe! Prosperující společnost s mezinárodní působností hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PROCESS ENGINEER – ABSOLVENTI (25-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • návrh postupů ve výrobě
  • optimalizace výrobních procesů
  • podílení se na nových projektech
  • spolupráce napříč společností
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • komunikativní úroveň angličtiny/němčiny
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalosti v oblasti procesního inženýrství
  • chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • dny dovolené navíc, úvodní zaškolení
  • další odborné vzdělávání, kurzy jazyka
  • flexibilní pracovní dobu, příspěvky na dojíždění
  • závodní stravování, akce pro zaměstnance

  • místo výkonu práce: Brno - venkov