LOGISTIC TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti s logistikou výrobní společnosti, vedením lidí a vytvářením logistických procesů? Hovoříte anglickým jazykem na pokročilé úrovni a hledáte nové výzvy? Pak je tato nabídka určena právě Vám!!! Rozvíjející se zahraniční společnost na Plzeňsku hledá pro svůj nový závod aktivního, odpovědného a samostatného kolegu na pozici: LOGISTIC TEAM LEADER

Pracovní náplň

  • řízení menšího týmu oddělení logistiky – komplexní řízení logistického procesu
  • zodpovědnost za interní a externí logistiku
  • koordinace logistických procesů – jejich optimalizace
  • dohled nad celým procesem od dodavatele k zákazníkovi
  • komunikace se zahraničím i napříč celou společností
  • dojednávání dodacích podmínek s dopravci, sledování termínů, množství i kvality dodávek
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti na vedoucí pozici v logistice, ideálně na pozici Supervisor
  • zkušenost se zaváděním procesů
  • anglický jazyk – pokročilou znalost
  • organizační a komunikační dovednosti, přirozenou autoritu v týmu, odpovědnou a samostatnou osobnost

Co nabízíme?

  • vysoce odpovědnou pozici v rozvíjející se společnosti
  • dlouhodobou perspektivu a možnost se vlastními silami podílet na rozvoji společnosti
  • mzdové podmínky odrážející kvalitu kandidáta a náročnost zastávané pozice
  • 5 týdnů dovolené
  • obědy a nápoje zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.