PERSONALISTA JUNIOR

Neaktivní nabídka

23000 - 33000 Kč

Chcete pracovat v oblasti personalistiky ve špičkové personální agentuře? Chtěli byste se vzdělávat v technické oblasti a hledat šikovné kandidáty na pozice konstruktéra, manažera výroby nebo technologa? Pak se budeme těšit na váš životopis! Pro rozšíření našeho týmu v Brně hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici: PERSONALISTA JUNIOR (23-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení pohovorů s kandidáty, komunikace s firmami
  • tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • aktivní vyhledávání kandidátů, práce s databázemi
  • obchodní aktivity, akvizice nových klientů
  • účast na setkáních s personalistkami a pohovorech
  • administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
  • zodpovědnost za splnění nastavených norem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ/NJ ideálně na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s komunikací se zákazníky
  • ochotu na sobě pracovat a jít si za výsledky
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office) a českého pravopisu
  • proaktivní osobnost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • práce v moderních kancelářích v centru Brna
  • zajímavé odměny za obsazení kandidátů
  • individuálně plánovaný profesní růst
  • škála firemních benefitů + pružná pracovní doba
  • důkladné zaškolení, systém firemního vzdělávání
  • práci v přátelském kolektivu
  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.