SPECIALISTA PRO INTERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Pohybujete se v HR? Baví Vás oblast vzdělávání zaměstnanců? Pokud je odpověď ano, máme pro Vás nádhernou příležitost. SPECIALISTA PRO INTERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Pracovní náplň

  • zajištění vzdělávání a dalšího rozvoje zaměstnanců včetně identifikace vzdělávacích potřeb
  • příprava a plánování vzdělávacího procesu a spolupráce na rozvoji zaměstnanců
  • organizace HR marketingových kampaní a vnější komunikace společnosti
  • odpovědnost za aktualizaci zaměstnaneckých benefitů
  • spolupráce na ostatních personálních úkonech napříč oddělením

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost personálního práva je nutností
  • angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni
  • organizační dovednosti, samostatný přístup k práci
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě je velkou výhodou

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc nad rámec zákona
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost kariérního růstu
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • jazykové kurzy a další školení
  • místo výkonu práce: Prostějov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.