OBCHODNÍ MANAŽER S PŮSOBENÍM V ZAHRANIČÍ

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

Jste rozený obchodník se srdcem dobrodruha? Toužíte po práci v zahraničí a rádi poznáváte krásy cizích zemí? Nejste ničím vázáni k jednomu místu a baví Vás cestovat? Pak je tato pozice pro Vás ušitá na míru! Nadnárodní výrobní společnost s dlouholetým a silným postavením na trhu hledá do svých řad novou posilu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER S PŮSOBENÍM V ZAHRANIČÍ

Pracovní náplň

  • Rozvíjení a budování obchodní sítě zákazníků
  • Kompletní vypracování projektů a jejich sledování
  • Pravidelný reporting na centrálu
  • Zpracování klientských požadavků a jejich realizace
  • Pravidelné analýzy trhu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (vysoké napětí nebo silnoproud) - podmínkou
  • Velmi dobrou znalost angličtiny (slovem i písmem; obchodní jednání)
  • Praxi při práci v terénu s OEM zákazníky v elektro problematice
  • Ochotu cestovat a dlouhodobě pobývat v zahraničí
  • Obchodního ducha, tah na branku, sebejisté vystupování
  • Orientaci v mezinárodním obchodě

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práci v zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Ubytování

  • Místo výkonu práce: okres Jičín