PROGRAMÁTOR STROJŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Vystudovali jste SŠ/VŠ elektrotechnického směru a rádi byste získali další zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace? Chcete se podílet na zajímavých projektech a pracovat v moderní a perspektivní společnosti? Láká Vás pozice PROGRAMÁTOR STROJŮ ve Zlínském kraji? Pak jste ideální kandidát/ kandidátka! Významná, elektrotechnická společnost hledá právě kolegu/ kolegyni na pozici: PROGRAMÁTOR STROJŮ (35 - 50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Diagnostika a naprogramování automatů
  • Oživování a uvádění do provozu nových strojů
  • Spolupráce s dalšími kolegy
  • Občasné výjezdy v rámci zakázky
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Orientaci v PLC systémech
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Anglický jazyk je velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v moderní společnosti
  • Šanci na profesní a osobní rozvoj
  • Spolupráci na moderních projektech
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Další odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.