MECHANIK - AUTOMATIZACE

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

Vystudoval jsi VŠ, obor elektro/automatizace a hledáš si nyní uplatnění v tomto oboru? Chceš nastartovat svoji kariéru ve společnosti, která ti nabídne komplexní zaučení a práci v jednosměnném provozu? Ano? Tak mi zašli svůj životopis a chop se této jedinečné příležitosti. Staň se odborníkem a začni pracovat jako MECHANIK - AUTOMATIZACE!

Pracovní náplň

  • Údržba strojních zařízení a PLC automatů
  • Provádění servisu a oprav strojů a zařízení
  • Měření a regulace na zařízeních
  • Spolupráce na zajímavých projektech

Co požadujeme?

  • VŠ, obor elektro/automatizace
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb.
  • Orientaci v PLC a manuální zručnost
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práci v jednosměnném provoze
  • Možnost vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Kariérní i osobnostní růst
  • Cafeterie

  • Místo výkonu práce: okres Rakovník