ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRODEJE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Domluvíte se bez problému anglicky? Rádi komunikujete s lidmi a umíte rychle reagovat na vzniklé situace? Hledáte příjemné prostředí a super kolektiv? Chtěli byste se realizovat a být součástí úspěšné společnosti? Máme pro Vás opravdu zajímavou pracovní příležitost – tak na nic nečekejte a využijte ji! Mezinárodní společnost, která má co nabídnout, hledá do týmu parťáka na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRODEJE

Pracovní náplň

  • administrativní podpora týmu obchodníků a manažera
  • aktivní telefonická komunikace s obchodníky v terénu
  • zpracování analýz prodeje a reporting výsledků
  • příprava podkladů pro marketingové kampaně
  • kompletní organizace schůzí a společných setkání

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost anglického jazyka PODMÍNKOU
  • min. SŠ vzdělání s maturitou, ekonomické zaměření VÝHODOU
  • uživatelskou znalost práce na počítači (MS Office)
  • samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost
  • příjemné vystupování a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • přátelský pracovní kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • podporu při dalším vzdělávání
  • příspěvek na stravování a kafeterie
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj