SAP ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Láká Vás práce, kde budete součástí týmu zavádění systému SAP do provozu? Máte zkušenost s moduly MM a PP? Potom nám pošlete svůj životopis ještě dnes! Zahraniční vývojová a výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici SAP ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň

  • spolupráce při zavádění SAPu do provozu
  • údržba SAP modulů (PP a MM)
  • nastavování a testování programů
  • realizace IT procesů
  • spolupráce na výrobě a realizaci IT koncepce
  • evidence a analýza uživatelských programů a požadavků
  • nastavení tvorby seznamů a reportů
  • tvorba a péče o programovou dokumentaci
  • školení uživatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - IT
  • znalost SAP modulů MM a PP podmínkou
  • znalost angličtiny nebo němčiny na pokročilé úrovni
  • zkušenost se zaváděním SAPu velkou výhodou
  • aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • spolupráci na rozjezdu nového projektu
  • moderní pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • roční prémie
  • jazykové kurzy v rámci práce

  • místo výkonu práce: okres Karviná

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.