VÝROBNÍ TECHNIK

Máte zkušenosti s optimalizací výrobních procesů a technickým dozorem nad strojovým vybavením? Domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy a jste týmoví hráči? Jste technicky smýšlející odborníci, kteří hledají novou výzvu? Tady je! Máme pro Vás skutečně lákavou nabídku! Úspěšná mezinárodní obchodně-výrobní společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na trhu chce právě Vás na pozici: VÝROBNÍ TECHNIK

Pracovní náplň

  • zavádění nových strojů do provozu a zpracování dokumentace
  • zodpovědnost za optimalizaci výroby
  • kalibrace a validace zařízení ve výrobě
  • zpracování plánů údržby strojního vybavení
  • sledování nabídky různých dodavatelů a jejich výběr

Co požadujeme?

  • zkušenosti z výrobní společnosti min. 2 roky
  • praxi na pozici procesního technika nebo technologa PODMÍNKOU
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou (technický směr)
  • anglický NEBO německý jazyk na pokročilé úrovni
  • samostatný a pečlivý přístup k práci

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu, 23 dní dovolené
  • jazykové a odborné školení
  • HPP na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.