REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s RJ a AJ

Neaktivní nabídka

18000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte samostatnou práci v zákaznickém servisu v Brně? Baví Vás práce s lidmi a rádi komunikujete v ruském jazyce? Pak neváhejte a kontaktujte náš ještě dnes!!! Mezinárodní společnost, která si cení šikovných zaměstnanců a váží si svých zákazníků, hledá vhodného kandidáta na pozici: REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s RJ a AJ

Pracovní náplň

  • komunikace s rusky mluvícími zákazníky
  • vyřizování dotazů zákazníků
  • zanášení dat do interního systému
  • spolupráce s obchodním oddělením společnosti
  • pravidelný reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výbornou znalost RJ slovem i písmem podmínkou, komunikativní znalost AJ
  • praxe v zákaznickém servisu výhodou
  • znalost práce na PC
  • schopnost pracovat v týmu a pod stresem

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost dalšího kariérního rozvoje
  • podporu při přestěhování
  • zaměstnanecké slevy
  • stravenky
  • příspěvek na dovolenou
  • místo výkonu práce: Brno