IT SPECIALISTA SECURITY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás práce na analýze bezpečnostních hrozeb? Rádi hledáte a prověřujete informace? Zajímáte se o IT security? Pokud je vaše odpověď ano, pak je tato pozice pro Vás! IT SPECIALISTA SECURITY

Pracovní náplň

  • Zpracování digitální analýzy.
  • Řešením bezpečnostních incidentů.
  • Příprava a nasazení penetračních testů.
  • Analýzu malwaru.
  • Práce se systémem SIEM.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání se zaměřením na informační a komunikační technologie.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni porozumění technickému textu.
  • Znalost základních bezpečnostních protokolů (PKI, SSL, IPSec, PGP, DNSSEC apod.).
  • Základní znalost systémů SIEM.
  • Základní znalost systémů IDS, IPS a konceptu Firewallu.
  • Znalost běžných typů útoků na IT infrastrukturu (DoS, DDoS, Rootkit apod.)
  • Znalost systémů Windows.
  • Samostatnost, spolehlivost, preciznost.

Co nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené.
  • Finanční růstu po celou dobu pracovního vztahu.
  • Zvýhodněné ceny stravování.
  • Příspěvek na dovolenou/rekreaci.
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění.
  • Zdarma vstup do spa, posilovny, tělocvičny.
  • Zajímavou a kreativní práci s možností profesního rozvoje.
  • Přístup k nejmodernějším technologiím.
  • Spolupráce na národních i mezinárodních projektech v oblasti security.
  • Odborné vzdělávání, včetně zahraničních kurzů.
  • Interní výuku cizích jazyků.
  • Pracoviště v Praze.