OBCHODNÍ REFERENT S AJ A NJ

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Orientujete se v obchodu a administrativě s ním spojené? Výborně se domluvíte písemně i ústně německy a anglicky? Hledáte zaměstnavatele, který Vám nabídne nejen zajímavou práci, ale i příjemný kolektiv a spoustu zajímavých zaměstnaneckých benefitů? Chcete pracovat pro společnost, která si svých zaměstnanců váží? Potom pro Vás máme tip! Významná mezinárodní společnost, která má rozhodně co nabídnout, hledá nyní do svého týmu posilu na pozici: OBCHODNÍ REFERENT S AJ A NJ (OD 30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zpracování objednávek do systému SAP
  • komunikace se zákazníky a pobočkami
  • aktivní využívání anglického a německého jazyka
  • kontrola a evidence zakázek a následně expedovaného zboží
  • příprava reportů a kontrola včasných plateb

Co požadujeme?

  • anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem a písmem
  • německý jazyk na pokročilé úrovni slovem a písmem
  • zkušenosti s administrativní podporou prodeje VÝHODOU
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oboru mezinárodní obchod
  • pečlivost, komunikativnost a týmové cítění

Co nabízíme?

  • velmi příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení + čtvrtletní odměny
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci
  • firemní akce a zajímavé motivační soutěže
  • místo pracoviště: Ústecký kraj, okres Litoměřice