INŽENÝR DODAVATELSKÉ/ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

Máte vzdělání technického směru? Rád byste pracoval/a na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ/ZÁKAZNICKÉ KVALITY v Jihomoravském kraji? Hledáte novou pracovní příležitost, kde budete denně využívat anglický jazyk? Máte zkušenosti s kontrolou kvality a s řešením reklamací? Pak pro Vás máme vhodnou pracovní pozici! Úspěšná mezinárodní společnost hledá nové kolegy na pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ/ZÁKAZNICKÉ KVALITY (35-42.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace reklamací dodavatelů a zákazníků
  • Kontrola a schvalování prvních vzorků
  • Účast na projektech
  • Realizace interních a externích auditů
  • Tvorba reportu a dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické zaměření
  • Praxi v oboru (podmínkou)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost systémů řízení a norem kvality
  • Spolehlivost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj