ODBORNÝ REFERENT ZÁKAZNICKÉ PODPORY

Neaktivní nabídka

od 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte zkušenosti s vedením týmu? Ovládáte angličtinu a němčinu na pokročilé úrovni? Rádi byste se uplatnili v oblasti zákaznického servisu? My Vám dáme příležitost! Neváhejte a napište nám! Mezinárodní společnost se sídlem v Libereckém kraji hledá novou kolegu/kolegyni na pozici: ODBORNÝ REFERENT ZÁKAZNICKÉ PODPORY (OD 20.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • řízení menšího týmu pracovníků
  • zpracování potřebných podkladů pro zakázku
  • zadávání objednávek do systému
  • spolupráce s dalšími odděleními a pobočkami
  • zajištění efektivní komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • manažerské zkušenosti PODMÍNKOU
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem a písmem
  • německý jazyk na pokročilé úrovni slovem a písmem
  • komunikativnost a schopnost práce pod tlakem
  • pečlivost a zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • perspektivní práci na HPP
  • finanční ohodnocení dle odvedené práce a výsledků
  • zvýhodněné ubytování + příspěvky na rekreaci
  • 5 týdnů dovolené, bonusy a prémie
  • firemní akce + vánoční dárek pro každého

  • místo pracoviště: Liberecký kraj