TECHNIK ELEKTRO - JEDNA SMĚNA

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáte se o elektroniku a chcete mít při práci zodpovědnost za celý produkt od začátku až do konce? Chcete být svým pánem a začátek a konec pracovní doby si volit sám? Pak neváhejte, chopte se této šance a zašlete mi svůj životopis! Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: TECHNIK ELEKTRO

Vybrali jste si zaměstnavatele, který využívá nejmodernějších technologií!

Pracovní náplň

  • Seřizování, nastavování strojů a jejich testování
  • Spolupráce při řešení vzniklých problémů z hlediska elektra
  • Vedení evidence – elektro záznamy
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • Anglický jazyk na úrovni orientace v technické dokumentaci
  • Aktivního člověka, který se zajímá o elektro a mechaniku
  • Týmového hráče

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.