VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK – ELEKTROTECHNIKA

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Jste absolventem střední či vysoké školy elektrotechnického zaměření? Baví Vás práce v oblasti elektrotechniky? Aktuálně hledáte novou pracovní výzvu a chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše kvality? Potom už stačí jen jediné! Zaslat svůj životopis na níže uvedený kontakt. Prestižní společnost se silným postavením na trhu Vám nabízí možnost stát se členem jejich týmu na pozici: VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK – ELEKTROTECHNIKA

Pracovní náplň

  • testování vyvíjených komponentů
  • vývoj a výzkum firmware průmyslových zařízení
  • komunikace napříč celou společností
  • spolupráce na projektech
  • tvorba příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, ideálně obor elektro
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s programovacím jazykem C nebo C++
  • zájem o průmyslové komunikační rozhraní
  • samostatnost, dobré logické myšlení

Co nabízíme?

  • možnost stabilního zaměstnání v příjemném kolektivu
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • motivační finanční nabídka
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: okres Trutnov