VÝVOJÁŘ FIRMWARE

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v elektrotechnickém vzdělání? Domluvíte se anglicky nebo německy a chcete své jazykové znalosti nadále rozšiřovat? Máte zkušenosti s vývojem firmware? Pak jste pravděpodobně kandidát, kterého hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, využívající nejmodernější technologie Vám nabízí volné místo na pozici: VÝVOJÁŘ FIRMWARE

Pracovní náplň

  • testování vyvíjených komponentů
  • vývoj a výzkum firmware průmyslových zařízení
  • komunikace napříč celou společností
  • spolupráce na projektech
  • tvorba příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání, elektrotechnického směru
  • schopnost domluvit se anglicky nebo německy
  • orientaci v oboru vývoje firmware
  • zkušenosti s programováním v jazyce C/C++
  • zájem o elektrotechniku

Co nabízíme?

  • zajímavé a motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • místo výkonu práce: okres Trutnov