JAVA PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

Máte zkušenosti s vývojem v Java a znáte webové technologie? Chcete se podílet na návrhu webových aplikací a být součástí mezinárodního týmu? Pak nám pošlete Váš životopis ještě dnes! JAVA PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • Design webové aplikace se zapojením do všech oblastí rozvoje
  • Integrace software
  • Možnost komunikace se zákazníkem
  • Práce v mezinárodním týmu

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s Java EE a framework Spring
  • Vysokoškolské vzdělání (min. Bc. titul)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost webových technologií (Javascript, HTML, CSS, XML, XSLT) je výhodou
  • Znalost SQL (MS SQL, T-SQL) je výhodou

Co nabízíme?

  • Práce v mezinárodním prostředí s potenciálním využitím cizích jazyků
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zajímavé benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky / dotované stravování v jídelně, osobní a profesní rozvoje, volnočasové aktivity.

  • Místo výkonu práce: Brno