SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste technik a máte zkušenosti se štíhlou výrobou a jejím zaváděním? Komunikace v angličtině Vám nedělá problém a máte organizační schopnosti? Hledáte zajímavou pracovní příležitost a láká Vás pozice SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY jižně od Brna? Pak hledáme právě Vás! Prosperující výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY (30-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • aplikace metod štíhlé výroby
  • podílení se na optimalizaci výroby
  • spolupráce napříč odděleními
  • monitorování výsledků, reporting
  • komunikace se zahraničím

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost TPM, SMED, 5S
  • zkušenosti se zaváděním metod štíhlé výroby
  • komunikativnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v silné společnosti
  • dny dovolené navíc, firemní akce
  • odborné vzdělávání a školení
  • možnost závodního stravování
  • finanční příspěvky a bonusy

  • místo výkonu práce: jižně od Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.