SERVISNÍ TECHNIK/ELEKTROTECHNIK

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s opravami a údržbou strojních zařízení? Vlastníte vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6? Jste flexibilní, samostatný a rád komunikujete se zákazníky? Hledáte práci na pozici SERVISNÍ TECHNIK/ELEKTROTECHNIK v Brně? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Úspěšná nadnárodní společnost specializující se na údržbu strojů hledá nové kolegy na pozici: SERVISNÍ TECHNIK/ELEKTROTECHNIK (25-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Pravidelný servis CNC strojů a dalších zařízení
  • Kontrola, údržba a oprava strojů u zákazníka
  • Úpravy a korekce programů
  • Podílení se na modernizaci strojů
  • Zpracovávání cenových nabídek

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektro
  • Praxe v oboru podmínkou
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Zkušenost s PLC systémy podmínkou
  • Komunikativnost, ochota se vzdělávat
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Úhradu cestovních nákladů
  • Pracovní výbavu včetně praní oděvů
  • Místo pracoviště: Brno