VEDOUCÍ POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY

mzdové ohodnocení

Jihočeský kraj

Máte zkušenosti s řízením většího týmu pracovníků a působili jste v potravinářské výrobě alespoň dva roky? Rádi komunikujete s lidmi a když je potřeba, jste schopní komunikovat i v anglickém jazyce? Máte chuť se do toho pořádně opřít a konečně ukázat, co ve Vás je? Potom už neváhejte a hned nám napište, protože my Vám takovou příležitost dáme! Významná společnost působící v oblasti potravinářství hledá do svého týmu novou posilu, a to na pozici: VEDOUCÍ POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY

Pracovní náplň

  • zajištění plynulého chodu oddělení výroby
  • plánování výroby a dohled nad kvalitou výrobního procesu
  • řízení většího týmu pracovníků a jejich školení
  • úzká spolupráce s oddělením kvality, reporting

Co požadujeme?

  • zkušenosti z potravinářské výroby min. 2 roky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru potravinářství
  • anglický jazyk komunikativně slovem a písmem
  • manažerské zkušenosti, smysl pro pořádek a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění v oboru
  • služební vůz, notebook a mobil
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené

  • místo pracoviště: Jihočeský kraj